Вторник, 19.03.2024, 14:25
Приветствую Вас Гость | RSS

Реферати, курсові, дипломні роботи

Поиск

Категории раздела

Каталог файлов

Главная » Файлы » Курсові

В категории материалов: 2
Показано материалов: 1-2

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Загрузкам · Просмотрам

Курсова робота з дисципліни:Організація і методика аудиту на тему:

 « Аудит оподаткування сільськогосподарських підприємств »


Зміст

Вступ

 Розділ 1.Теоретичні основи оподаткування сільськогосподарських підприємств. 

1.1  Види податків, які сплачують сільськогосподарські підприємства. (5 ст.) 

1.2  Відображення в обліку оперцій з оподаткування сільськогосподарських підприємств. (9 ст.) 

Розділ 2.Організаційно-економічна та фінансова харакеристика підприємства. 

2.1 Виробничий потенціал і спеціалізація підприємства.  (13 ст.)

2.2 Оцінка фінансового стану  підприємства.  (24 ст.) 

Розділ 3.Організація і методика аудиту оподаткування сільськогосподарського підприємства.

3.1 Підготовка процедури до проведення аудиту оподаткування сільськогосподарського підприємства. (26 ст.)

3.2 Аудит оподаткування сільськогосподарського підприємства. (29 ст.)

3.3 Аудиторський висновок щодо правильності нарахування та сплати податків сільськогосподарського підприємства. (33 ст.) 

Висновок  (34 ст.)

Список використаної літератури (36 ст.)

Додатки (37 ст.)

Курсові | Просмотров: 1394 | Загрузок: 303 | Добавил: S1lenT | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

Вступ

У процесі фінансово-господарської діяльності кожне підприємство вступає в певні економічні взаємовідносини з іншими суб'єктами господарювання (підприємствами, установами, організаціями державними органами, фізичними особами та ін ). У результаті цього відбуваються господарські операції, основними наслідками яких є виникнення зобов'язань та дебіторської заборгованості, проведення розрахунків по них та інші зміни в активах і капіталі.

Суттєвою складовою частиною цих операцій, з погляду фінансової стабільності підприємства, є дебіторська заборгованість. Тому важливим є якісне проведення аудиту дебіторської заборгованості з метою забезпечення мінімальних гарантій для користувачів фінансової звітності щодо достовірності, реальності, повноти і законності наведеної інформації про неї. Особливого значення ця проблема набуває в умовах реформування системи бухгалтерського обліку України відповідно до міжнародних стандартів та переходу на національні стандарти обліку. Змінюється концепція ведення обліку, запроваджуються нові принципи і стандарти, які раніше у вітчизняній практиці не мали місця, а також новий План рахунків. Все це накладає свій відбиток як на завдання аудиту в цілому, так і на окремі його аспекти (зокрема, перевірка дебіторської заборгованості) при незмінності загальної мети аудиторської перевірки. 

I Розділ Дебіторська заборгованість як об’єкт аудиторської перевірки.

1.1.Поняття дебіторської заборгованості, її оцінка і класифікація.

      У процесі діяльності підприємство не завжди здійснює розрахунки з іншими підприємствами або фізичними особами одночасно з передачею май­на, виконанням робіт, наданням послуг тощо. У зв'язку із цим у нього виникає дебіторська забор­гованість.

Згідно з П(С)БО 10 "Дебіторська за­боргованість" дебіторська заборгованість – це сума заборгованості дебіторів підприємству на певну дату.

Дебіторська заборгованість визначається як сума заборгованості дебіторів підприємству на певну дату. Дебіторами можуть бути як юридичні, так і фізичні особи, які заборгували підприємству грошові кошти, їх еквіваленти або інші активи. За даними бухгалтерського обліку можна визначити суму заборгованості на будь-яку дату, але звичай­но така сума визначається на дату балансу. Оскі­льки відповідно до вимог національних стандартів бухгалтерського обліку підприємства подають та­кож проміжну (квартальну) звітність, то суму дебі­торської заборгованості підприємства слід визна­чати щоквартально.

Порядок бухгалтерського обліку дебіторської заборгованості та її відображення у фінансовій звітності регулюються П(С)БО 10 "Дебіторська за­боргованість". Дія П(С)БО 10 не поширюється тільки на бюджетні установи, всі інші юридичні особи зобов'язані керуватися його вимогами.

Дебіторська заборгованість відображається у формі № 1 "Баланс" у складі активів. Активи підприємства - це ресурси, що контролюються підприємством, від використання яких очікується отримання економічних вигод у майбутньому. Зви­чайно економічна вигода від дебіторської заборго­ваності виражається в тому, що підприємство в результаті її погашення розраховує рано чи пізно отримати грошові кошти або їх еквіваленти. Відпо­відно дебіторську заборгованість можна визнати активом тільки тоді, коли існує ймовірність її по­гашення боржником. Якщо такої ймовірності не­має, суму дебіторської заборгованості слід списа­ти.

Якщо заборгованість неможливо достовірно оцінити, тобто визначити її суму, вона не може бути визнана активом і не повинна відображатися в балансі.

Курсові | Просмотров: 574 | Загрузок: 285 | Добавил: S1lenT | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

Форма входа

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz