Вторник, 19.03.2024, 12:32
Приветствую Вас Гость | RSS

Реферати, курсові, дипломні роботи

Поиск

Категории раздела

Каталог файлов

Главная » Файлы » Реферати

В категории материалов: 4
Показано материалов: 1-4

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Загрузкам · Просмотрам
ЗУ Про товарну біржу (10 грудня 1991 року) Товарна біржа є організацією, що об'єднує юридичних і фізичних осіб, які здійснюють виробничу і комерційну діяльність, і має за мету надання послуг в укладенні біржових угод, виявлення товарних цін, попиту і пропозицій на товари, вивчення, упорядкування і полегшення товарообігу і пов'язаних з ним торговельних операцій. Товарна біржа здійснює свою діяльність за принципами: рівноправності учасників біржових торгів; застосування вільних (ринкових) цін; публічного проведення біржових торгів.   ЗУ Про зерно та ринок зерна в Україні (4 липня 2002 року) із змінами від 31 травня 2005 1) акредитовані біржі - товарні біржі, яким надано відповідним державним органом висновок про їх відповідність щодо надання послуг з укладення біржових угод купівлі-продажу зерна та продуктів його переробки; 2) виробництво зерна - діяльність сільськогосподарських товаровиробників, що пов'язана з вирощуванням зерна, забезпеченням внутрішніх потреб України у насіннєвому матеріалі, зерні для продовольчих, фуражних та технічних цілей, поліпшенням його якості, створенням експортного потенціалу ринку зерна, а також гарантуванням продовольчої безпеки держави за рахунок розвитку власного зернового господарства; 7) заставна закупка зерна - гарантована державою закупка зерна у сільськогосподарських товаровиробників на певний термін за заставними цінами при зберіганні за ними, на встановлений у договорі заставних закупок зерна строк, права витребувати це зерно; 8) заставна ціна зерна (ціна підтримки) – гарантована державою ціна зерна, яка відшкодовує середньо галузеві нормативні витрати та забезпечує мінімальний прибуток, достатній для відтворення виробництва; 10) зберігання зерна - комплекс заходів, які включають приймання, доробку, зберігання та відвантаження зерна; 11) зерно - плоди зернових, зернобобових та олійних культур, які використовуються для харчових, насіннєвих, кормових та технічних цілей; 12) зерно продовольче - зерно, що використовується для переробки та виготовлення харчових продуктів; 13) зерно технічного призначення - зерно, що призначене для промислової переробки на інші продукти (спирт, крохмаль, медичні препарати тощо); 14) зерно фуражне - зерно групи фуражних та інших зернових культур, призначене для годівлі худоби та птиці у вигляді комбікормів, дерті тощо; 15) зерновий склад - юридична особа, що має на праві власності зерносховище та сертифікат на відповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки; 16) зерносховище - спеціально обладнане місце для зберігання зерна (приміщення, будівля тощо);
Реферати | Просмотров: 635 | Загрузок: 352 | Добавил: S1lenT | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

Фондовий ринок зародився в надрах ринку споживчих товарів. Перші операції з цінними паперами відбувалися на оптових ринках і товарних біржах. Батьківщиною фондової біржі вважається бельгійський порт Антверпен, який відігравав в епоху великих географічних відкриттів значну роль у світовій торгівлі. Слідом за Антверпеном котирування майже всіх цінних тогочасних паперів почали здійснювати в нідерландському порту Амстердамі, де було створено одну з перших у світі фондових бірж. Ці події відбувалися 400 років тому — на межі ХVІ і ХVІІ ст.

Розвиток міждержавної торгівлі став основним рушієм розвитку ринку цінних паперів і фондових бірж. Позитивний вплив на цей процес справив і прогрес державної організації та державних фінансів: поява державних (казначейських) облігацій та векселів розширила коло цінних паперів на фондових біржах, передовсім Англії, Франції та Німеччини.

На початку ХІХ ст. роль фондових бірж в економіці зростає, адже з’явився третій фактор: первісне нагромадження капіталу. Про­мислова революція сприяла інтенсивному зростанню суспільного виробництва, яке випереджало зростання споживання, а отже, було джерелом накопичення великих фінансових коштів. Свою частку у розвиток фондового ринку вніс і розвиток організаційних форм су­спільного виробництва у вигляді промислових корпорацій та акціонерних банків
Реферати | Просмотров: 841 | Загрузок: 255 | Добавил: S1lenT | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

ВСТУП

 Головна мета археолога — відшукати археологічний матеріал, який би розповів про свою епоху. Іноді звичайний глиняний горщик може бути вагомішим для науки, ніж якась золота річ. Адже за формою горщика, способом його виготовлення можна визначити, хто і коли ним користувався. Археологи — не скарбошукачі, їхнє головне завдання — розкрити історію суспільств і народів минулого; Це надзвичайно важка праця. Часто за незначними фрагментами археолог повинен пояснити минуле, з'ясувати, яким шляхом ішло людство до наших часів, визначити історичні закономірності.

Вивчення стародавнього Києва неможливе без комплексного використання всіх згаданих джерел. Певний час археологічне вивчення міста відбувалося паралельно з аналізом писемних джерел. Правда, історики іноді використовували дані археології, але епізодично, часто випадково.

Реферати | Просмотров: 945 | Загрузок: 0 | Добавил: S1lenT | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

Зміст

 Вступ

 1. Екологічні знання суспільства – гарантія продовження його цивілізації

 2. Історія екології

 3. Здорова екологічна ситуація – здоровя суспільства

 4. Джерела екологічної кризи в Україні і її вплив на суспільство

 5. Шляхи вирішення соціоекономічної ситуації в світі і Україні

 Висновки

 Список використаних джерел та літератури

 

Реферати | Просмотров: 1300 | Загрузок: 248 | Добавил: S1lenT | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

Форма входа

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz